קיץ מפעל

Man Delisle מובן ביותר עבור שני סוגים של קומיקס: Travelogues, שם הוא עובד (לעתים קרובות באנימציה) במדינה פחות ידועה, כמו פיונגיאנג: מסע בצפון קוריאה, כמו גם קומדיה הורות ו Summers Factory, אשר אמור לצאת באמצע יוני, הוא שינוי בלתי צפוי בקצב.

זה ספר זיכרונות, סיפור של שלושה קיץ של עבודת יד במפעל נייר, לפני שהוא יקבל את עבודת האנימציה הראשונה שלו. הוא נער, כמו גם הוא מושך, באופן פשוט ופשוט, הבחור השונה שהוא פוגש, שרבים מהם מוגדרים על ידי מאפיין ספציפי אחד, כמו גם מי נסחף כמו גם, כולל אביו.

זה הזכיר לי את סדרת פול של מישל רבגליאטי, בחלקה מאז התפאורה הקנדית, ככל שיהיה יותר מאז של גיבורו הגברי הצעיר והגברי, בזמן שהמתין לחייו “האמיתיים” להתחיל. ישנם שיעורים שניתן לשאוב מכך, עם זאת הוא זקוק למבקר כדי להאמין להם, שכן דליסל פשוט מספק לנו דיוקן של מה שהוא עשה, מונוטוניות כמו גם הכל.

גיליתי שני דברים ייחודיים בספר הזה: הראשון, הרבה מובן מאליו, הוא המונוכרום שחור-אפור-לבן שהועבר על ידי פופ של … אני לא ממש מבין מה לטלפון להתקשר לצבע הזה. צִפּוֹרנֵי הַחָתוּל? כתום צהוב בהיר? זה משמש בעיקר לחולצת גיבורנו, כך שנוכל לגלות אותו במפעל המעוגל, כמו גם בעשן שמגיע מהטחנה. זה שובה לב כמו גם מעשי לקורא.

השנייה עשויה להיות מעט ספוילר-איש, אז מנע מהפיסקה הזו אם זה מנפיק אותך. ישנן נקודות שונות שבספר הרבה יותר מדהים עשויות להיות מבשר לאסון מסוג כלשהו, ​​פיזי או פסיכולוגי, אולם אף אחד מהם לא מגיע לשום דבר. אין כאן שום אירוע מפואר, אין התרחשות ענקית ומשנה חיים. זה היה מרענן, במובן מסוים, ששום דבר מהסוג הזה לא התרחש. זה מחזק את זהות אגרסיבית כמו גם את טדיום היצירה, ומספק למבקר הרבה יותר מהתחושה המשותפת של הזמן שמצהית מעדיפה.

לרבים מאיתנו יש זמן בעברנו בו אנו זוכרים כמו גם מאמינים “אני אסיר תודה שאני לא צריך לעשות את זה עוד סוג של יותר.” אם יש לך מזל מספיק כדי לא צריך לעבוד משימה מסוג זה תוך כדי להבין מה אתה באמת רצית לעשות, אתה יכול לחוות אותה כ”אני אסיר תודה שלא הייתי צריך לעשות את זה “.

ניתן להזמין מראש את Summers, עם עלות כיסוי של 22.95 $, מחנות הקומיקס האזורית שלך עם קוד יהלום MAR21 1229. (המו”ל הציע עותק של הערכת קידום.)

שתף זאת:
טוויטר
פייסבוק
טאמבלר

פוסטים קשורים:

ארסן עם אוסטנארסן עם אוסטין מציג אישה מבוגרת, אמילי, אלמנה כמו גם פרופסור במכללה שחוש שרוף. ואז היא מקבלת את סוג החדשות שרבים מאיתנו יכולים רק לחלום עליהם. הדודה איתה בילתה בקיץ כנערה הלכה לעולמה, והותירה את אמילי בית מצטיין …

עכביש אשת: סוכנת S.W.O.R.D. תנועה קומיקס DVD עקב 14 ביוני! המפעל ממשיך את קו ה- DVD של Marvel Animation עם עכביש העכביש הקרוב: סוכן S.W.O.R.D. סיפור זה, מאת בריאן מייקל בנדיס (סופר) כמו גם אלכס מלב (אמן), התחיל כקומיקס תנועה לפני שפורסם, המהווה היפוך של הסדר האופייני. זה מרמז (מקווים) שהמוצר הזה …

באפי החדשה של קומיקס סלייר הערפדים הודיעה על חשד, כעת, שהסודה האפלה באפי הקומיקס קוטלי הערפדים נעשה, ההיתר הולך לבום! אולפנים. הם בדיוק חשפו פרטים על הריצה שלהם. הבעיה הראשונה תציג ב- 9 בינואר 2019, שנכתבה על ידי ג’ורדי בלייר כמו גם מאוירת על ידי דן מורה. כמו שזה …

Leave a Reply

Your email address will not be published.