ראיון: ג’ו האריס באליס קופר של דינמיט

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

אליס קופר מספר 1. אמנות כיסוי מאת דייוויד מאק.

ג’ו האריס הוא הסופר הפופולרי של קומיקס כמו ה- X-Files: עונה 10, Great Pacific, Vampirella vs. Dracula, Ghost Projekt, והרבה יותר. עכשיו, הוא כותב קומיקס הכולל אייקון רוק באליס קופר של דינמיט. רוג’ר אש של ווסטפילד יצר קשר עם האריס כדי ללמוד הרבה יותר על הספר הקרוב הזה.

אליס קופר מספר 1 תצוגה מקדימה עמוד 1. אמנות מאת אמאן קאסאלו.

ווסטפילד: מה משך אותך לקומיקס של אליס קופר?

ג’ו האריס: אני בחור רוקנרול. זה אחד התשוקות שלי, ואין מספיק קומיקס מוזיקה כיום, או היסטורי. דיבור, באופן ספציפי, לאליס קופר … הוא אחד הפרסומות המתמשכות בסלע עם וו חזותי רוצח ומיתוס פנטסטי וקאסט של דמויות שאפשר לצייר ממנו.

אליס קופר מס ‘1 תצוגה מקדימה עמוד 2. אמנות מאת אמאן קאסאלוס.

ווסטפילד: אילו אתגרים יש בהבאת מוזיקאי לקומיקס?

האריס: ובכן, אתה לא יכול לשמוע את המוזיקה עבור אחת. וזה גדול. אפילו כתיבת הסדרה הזו, בה יש סצינות על הבמה, זה מאבק להעביר את מה שקורה מוזיקלית בכלל. אז אתה צריך להתמקד בדברים אחרים, ולא להתעכב על הלהקה כשהוא עובר את צעדה. למרבה המזל, אליס קופר מספקת כמה דברים עשירים לחפור סביב המספרים המוזיקליים.

אליס קופר מס ‘1 תצוגה מקדימה עמוד 3. אמנות מאת אמאן קאסאלוס.

ווסטפילד: מה אתה יכול לספר לנו על הסיפור ומי מהן מהדמויות שנפגש?

האריס: זה עוקב אחר אליס קופר בשני הצורה שאנחנו מכירים הרבה, זה של אייקון רוקנרול, עם אחד שמעולם לא ראינו בעבר – כלומר “אדון כל הסיוטים” תפקיד על טבעי בה זהות זהות ששמלה ילדים והורים מזועזעים במשך העשורים, מתברר, האחראי על ניהול החלומות האפלים ביותר שלנו. רק, עד שאנו מרימים את אליס בגיליון מספר 1, הכל נפל לבלתי נפרד ולא סדר בזמן שאליס נעלמה מהתחום שלו. קשת סיפור הפתיחה שלנו עוקבת אחר אליס כשהוא בורח מצורת מאסר אחת, בידי מנהלי טיולי השדים חסרי מצפון אלה שנקראו “שחור שבט” רק כדי למצוא את עצמו תקוע בחדש, ועוזר לילד צעיר להתמודד עם מייסרי בריונות. איכשהו, הוא יצטרך לבסס מחדש את השליטה על התחום שלו, ובקריירת הרוקנרול שלו, תוך שהוא לא עושה הרבה יותר בלגן מזה שהוא נכנס אליו.

אה, ופיתון המקורי המפורסם של אליס, קאצ’ינה, הוא חבר מפורסם בקאסט התומך שלו.

בנוסף, יהיו להקות ילדים … ולא בצורה טובה, אם אי פעם תהיה דרך טובה.

אליס קופר מספר 1 תצוגה מקדימה של עמוד 4. אמנות מאת אמאן קאסאלוס.

ווסטפילד: אתה עובד עם האמן אמאן קאסאלוס על הספר. מה אתה יכול לספר לנו על שיתוף הפעולה שלך?

האריס: אמאן עושה עבודה נהדרת! הספר נראה נהדר ושומר על האיזון הגדול הזה של אפל ומהנה.

לִרְכּוֹשׁ

אליס קופר מספר 1

Leave a Reply

Your email address will not be published.