המקרה שהתחיל את כל מה שנחשף ב- X-Files: השנה אפס

שחרור מדיה-בשנה הראשונה שלה ב- IDW, ה- X-Files עונה 10 הציג סוכנים מיוחדים של ה- FBI מולדר וסקאלי נגד מפלצות, כתות, קונספירציות, ועוד, ועכשיו הצמד יפרק תעלומה שתוארך לתחילת “הקליטים של ה- X.” המיניסטריות החדשות של חמש הנושאים, The X-Files: Year Zero, הופכת לראשונה ביולי הקרוב עם סיפור מקורי המתאים הן עבור Diehards Diehards והן לאוהדי המסתורין כאחד!
בשנות הארבעים של המאה העשרים, מודיע מוצל הבין כ”מר. Xero “הנחה את ה- FBI למספר מצבים טבעיים שבקרוב יסווגו כ”קבצי X”, שהיו שמורים לבלתי-סבירים ובלתי ניתנים להסבר. כאשר מטפלים בו בדומה להפליא “מר מר אפס “בהווה, הסוכן מולדר מחליט לגלות את האמת על מיהו האדם המסתורי הזה והקשר שלהם למקרים אלה.

המקצועי הרב-כישרוני קארל קסל (FF, סופרבוי) הופך את הופעת הבכורה שלו ב- IDW כסופר בסדרה. ויק מלוטרה (ה- X-Files: Conspiracy: The Crow) וגרג סקוט (ה- X-Files: עונה 10) יתפצלו באחריות האמנות כאשר מלוטרה תציע את האמנות לרצפי שנות הארבעים וסקוט שצייר את סיפור העלילה הנוכחי. הכריכות יוצעו על ידי קרלוס ולנצואלה של עונה 10, עם וריאציות חברות בהשראת PULP-Novel של רוברט האק (דוקטור הו) וכיסוי תמריץ מוכר של זוכה הפרסים של אייזנר פרנצ’סקו פרנקווילה לפרק הראשון.

“מקורותיה של יחידת ה- X-Files של ה- FBI נרמזו רק בתוכנית הטלוויזיה, ואנחנו שמחים להציג את הסיפור כיצד מבשרי הסוכנים הטבעיים האהובים עלינו הכירו בחטיבה בסוף שנות הארבעים,” קובע עורך דנטון ג’יי טיפטון. “אני חושב שבינג ומילי יהפכו לחביב מעריצים יחד עם מולדר, סקאלי, רייס ודוגט.”

“תמיד חשבתי שהשנות ה -40 יהיו תפאורה פנטסטית עבור Files X, עם האיום האדום הרוסי, מוטציות אטומיות וצלוחיות מעופפות, כולם אורבים בצללים-מה שאני אוהב לחשוב עליו כ”עב”ס נואר”. “הצהיר קסל ממיקום מוסתר. “כמובן, דמויות ידועות כמו מולדר וסקאלי הן אושר לכתוב, ולהעניק להן אפשרות להציג את קודמיהם – בינג אלינסון ומילי אוהיו – ובכן, האמת הכל קצת מדהים בעיניי. אבל המדהים הוא מה ש- X-Files עוסק בו, לא? ”

עם משחק לוח הקרוב ממשחקי IDW, סדרת העונה 10 המתמשכת, וכעת ההרפתקה החדשה הזו לעבר, IDW היא התחנה המהותית עבור אוהדי ה- X-Files! הישאר כמו תאריך בכתובת facebook.com/idwpublishing!

אודות פרסום IDW

IDW הוא מפרסם עטור פרסים של ספרי קומיקס, רומנים גרפיים וכריכה רכה סחר, שבסיסה בסן דייגו, קליפורניה. פופולרי בזכות הקטלוג המגוון שלה של כותרות מורשות ועצמאיות, IDW מפרסמת כמה מהכותרות המצליחות והפופולריות ביותר בענף, כולל: The The The The The The The Transers, G.I. ג’ו והפוני שלי; מסע בין כוכבים של Paramount; צבי הנינג’ה של ניקלודיאון של ניקלודיאון; שופט 2000AD דרדד; הרקטור; גודזילה של טוהו; מכשפי הקסם של החוף: ההתכנסות והצינוקים ודרקונים; והסדרה המנצחת על ידי Eisner-Neary, שהופקה על ידי הסופר פופולרי מאוד ג’ו היל והאמן גבריאל רודריגז. IDW הוא גם ביתם של הספרייה של חותמת הקומיקס האמריקאית, המפרסמת הדפסות קומיקס קלאסיות, Yoe! ספרים, שותפות עם יו! סטודיו, וחותמת המהדורה של האמן עטור הפרסים המרובה.

הסדרה המוערכת באופן ביקורתי של IDW עוברות ללא הרף למדיומים חדשים. נכון לעכשיו, סרטי ג’רי ברוקהיימר ודיסני מפיקים סרט עלילתי המבוסס על רובוט מלחמת העולם; דוויין “הרוק” ג’ונסון וורנר אחים יוצרים סרט המבוסס על החזית של אשלי ווד; דיונות הפלטינה של מייקל ביי וסוני מביאות זומבים לעומת רובוטים לקולנוע, קורצמן/אורצ’י יוצרים תמונת קולנוע המבוססת על לוק וחיוני באוניברסל.

שתף זאת:
לַחֲלוֹק

Reddit
טוויטר

לינקדאין
טאמבלר

מִברָק
פינטרסט

פייסבוק
כִּיס

WhatsApp

ככה:
כמו לטעון …

קָשׁוּר

תצוגה מקדימה של קומיקליסט: ה- X-Files השלמים העונה 11 TPFOR שנים, סוכני ה- FBI פוקס מולדר ודנה סקאלי עולים ביחידת ה- X-Files, חלוקה חד-משמעית של הלשכה המטפלת במצבים “בלתי ניתנים לפתור” הקשורים לתופעות בלתי מוסברות. בסופו של דבר, שני הסוכנים עזבו את ה- FBI והחלו בחיים חדשים יחד ב- Peac …
19 בנובמבר 2017 ב”קומיקס ”

תצוגה מקדימה של Comiclist: ה- X-Files כרך 2 חוזר לשחרור רדוף TPMEDIA-במשך שנים, סוכני ה- FBI פוקס מולדר ודנה סקאלי עולים ביחידת ה- X-Files, חלוקה חד-משמעית במצבי הטיפול בלשכה הנחשבים בלתי ניתנים לפתרון וקשורים לניתוח תופעות. בסופו של דבר, שני הסוכנים עזבו את ה- FBI והחלו n …
26 באפריל 2017 ב”קומיקס ”

תצוגה מקדימה של קומיקליסט: ה- X-Files Origins II כלב מחמד ימי קיץ #3 לפני ה- FBI, לפני ה- X-Files, הם היו רק שני בני נוער בדפדף האמת. בכרם של מרתה, מפגש מוזר עם ילדה חירשת שולח את פוקס מולדר בן ה -13 בחיפוש אחר אות מסתורי. בעוד בסן דייגו, דנה SC הצעירהnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.