ראיון: דייוויד מ. בוהר בקנטו של IDW

פוסט זה מוגש תחת:

דגשי דף הבית, מדגישים,
ראיונות וטורים

קנטו מס ‘1 דרו צוקר כיסוי

דייוויד מ. בוהר הוא הכותב של חסרי הכוח והסופר המשותף של צייד השפע הזרים. כעת, הוא ויוצר משותף דרו צוקר מביאים לכם סיפור פנטסטי של אהבה והרפתקאות בקנטו מ- IDW. בוהר מתיישב עם רוג’ר אש של ווסטפילד כדי לחשוף יותר על איש הפח הקטן הזה.

ווסטפילד: מה בראשית הסיפור?

דייוויד מ. בוהר: קנטו התחיל עם סקיצה יחידה. זו הייתה דימוי של איש פח קטן ומקסים מיוצר המשותף והאמן המדהים שלי דרו צוקר. בשנייה שראיתי את זה, הייתי מאוהב. ידעתי מיד שהסיפור שלו לא הולך להיות עליו שהוא יעשה משהו למען עצמו; זה הולך להיות שהוא יעזור לאחרים. ככל שההרפתקה של קנטו קרמה עור וגידים, זה הפך להסתכן בעצמו למצוא תקווה לעמו שבה נראה שאין כאלה. המשכנו הרבה השפעות פנטזיה שונות, החל מהקוסם של באום מארץ עוז ודנטה, ועד קריסטל אפל, מבוך, סיפור בלתי נגמר וכדומה. כמו בכל כך הרבה פנטזיות, אם הקוראים לא לוקחים שום דבר אחר מההרפתקה של קנטו, אנו מקווים שהם מרגישים שלא משנה כמה דברים עגומים עשויים להיות, תמיד יש קצת אור בחושך.

תצוגה מקדימה של קנטו מספר 1 עמוד 1

ווסטפילד: מה אתה יכול לספר לנו על קנטו ומי הם הדמויות הראשיות שקוראים יפגשו?

בוהר: האנשים של קנטו הם עבדי פח קטנים בעולם פנטסטי שהם לא יודעים עליהם כלום. היו להם פעם לבבות, אבל עכשיו יש להם שעונים. כאשר זמנם קם או שהשעונים שלהם נפגעים, הם נזרקים לתנורים. אסור להם לקבל שמות, או לספר סיפורים, או לקיים מערכות יחסים. קנטו מתריס נגד כל זה על ידי התאהבות בנערת פח קטנה. כאשר השעון שלה נפגע, עליו לצאת למסע מסוכן להחזיר את ליבה כדי להציל אותה. אני לא רוצה לקלקל יותר מדי על מי שהוא פוגש לאורך הדרך, אבל היה סמוך ובטוח; העולם שלו גדול. בכל פרק, הוא יתמודד עם אויבים חדשים ובעלי ברית חדשים … לפעמים לא יודע איזה זה. בסוף, אפילו מה שהוא לומד לאורך הדרך יופנה על ראשו.

תצוגה מקדימה של קנטו מספר 1 עמוד 2

ווסטפילד: מהתיאור זה נשמע כאילו הסיפור מתרחש בעולם מורכב מאוד. כמה בניין עולמי עשית לקראת הסדרה?

Booher: אתה צודק – העולם של קנטו הוא עשיר ומורכב, אבל אנחנו גם מבינים שהוא חדש עבור הקוראים. לא רצינו להציף אותם ממש מהשער. זה היופי של הסיפור הזה – העולם הוא בעצם הכל חדש גם לקנטו. אז ההרפתקה שלו מתקלפת לאט לאט כל שכבה חדשה, תוך שמירה על המיקוד במסע הספציפי של קנטו למצוא לב.

כשתכננו את הסיפור, דרו ואני דיברנו הרבה על עולמו של קנטו ועל היצורים והאדמות שהוא היה נתקל בהן. לקחנו השראה מחלקים שונים של התופת של דנטה ובקוסם של עוז של באום. הכיף היה הוספת ספין משלנו בדרכים שונות (ומפתיעות). אפילו אחרי שהמסע של קנטו מסתיים, יש המון פינות בעולמו שעדיין לא נבדקו. אנו מקווים שהקוראים רוצים לבוא ולגלות אילו פלאים מחכים!

Catno #1 תצוגה מקדימה עמוד 3

ווסטפילד: מה אתה יכול לומר על שיתוף הפעולה שלך עם האמן דרו צוקר?

בוהר: מלבד שהוא כישרון מדהים ומשתף פעולה חלומי? הוא נשם את החיים בקנטו ובעולמו. הסיפור לא יהיה מה שהוא בלעדיו. הדבר נכון גם לגבי הצבעוני ויטוריו אסטון והכתבת דרון בנט. וצוות IDW תומך כל כך בסיפור שרצינו לספר. אני כל כך אסיר תודה לעבוד עם צוות כל כך נהדר.

Canto #1 כיסוי ניק רובלס

ווסטפילד: יש הערות סגירה?

Booher: מכיוון שדיברנו כל כך הרבה על תקווה, אני אגיד את זה … אני מקווה שהקוראים מרגישים את אותה אהבה לקנטו שהרגשתי כשראיתי את הסקיצה הראשונה הזו. ומקווים שהם ימצאו את הסיפור שלו קצת אור בחושך.

Leave a Reply

Your email address will not be published.